fb
Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Pasja, wytrwałość, praca źródłem sukcesu Oli

W niedzielę zakończona została rywalizacja w cyklu wyścigów MTB Solid. Warunkiem sklasyfikowania zawodnika w tzw. generalce był udział w minimum 7 wyścigach na 12 rozgrywanych. Nasza młodziutka koleżanka z teamu Odjechanych Aleksandra Minge w 8 edycjach w których startowała stawała na pudle co w efekcie pozwoliło jej zająć wyśmienite 2-gie miejsce w kategorii K2 (kobiet w wieku do lat 30). Aby osiągnąć taki sukces trzeba po pierwsze traktować to co się robi z PASJĄ, po drugie być WYTRWAŁYM w dążeniu do celu, po trzecie być PRACOWITYM. Wszystkie te cechy w połączeniu z talentem uczennicy klasy maturalnej pniewskiego LO pozwoliło osiągnąć wyśmienity wynik. Ola trenuje pod okiem innego Odjechanego Bogusława Kwiatkowskiego, który ze wzgl. na mniejszą liczbę startów nie został sklasyfikowany w generalce Solida. Kolejnym Odjechanym, który aktywnie brał udział w wyścigach leszczyńskiego cyklu był Eugeniusz Siminiak, który w swojej kategorii wiekowej został sklasyfikowany na 12-tym miejscu. Przed nimi kolejne starty m.in. w najbliższą niedzielę w pobliskim Wolsztynie w zawodach MTB Kaczmarek Electric.