- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

 

 

 

 

Szanowni Państwo

 

Kandyduję do Rady Powiatu Szamotulskiego z zaproszenia, które otrzymałem od Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jestem osobą bezpartyjną.

 

Jedyną organizacją w której jestem członkiem od ponad 20 lat jest Ochotnicza Straż Pożarna   w Pniewach. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i honor być kolegą  i prezesem Pniewskich Strażaków.

 

Mieszkańcom i wyborcom mogę zaproponować uczciwość, szerokie kompetencje, doświadczenie samorządowe, reagowanie na potrzeby i uwagi mieszkańców oraz wszelką pomoc w zakresie administracji powiatowej.

 

Moi koledzy kandydaci z innych Komitetów Wyborczych obiecują różne rzeczy. Jednak warto stąpać twardo po ziemi i nie dawać wiary, że rozwiążą wszystkie problemy mieszkańców. Administracja powiatu działa na podstawie prawa i w granicach zakreślonych w przepisach prawa.

 

Jestem pewien, że można wiele rzeczy usprawnić, można wprowadzić nowe rozwiązania, ale to wszystko w oparciu o konstruktywną współpracę, realne środki finansowe, przestrzeganie przepisów prawa i własne zaangażowanie.

 

Dlatego proszę Państwa o oddanie głosu na mnie.

 

Z wyrazami szacunku

Andrzej Hładki

 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES