- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

E-vouchery na zabiegi, sprzedaż kosmetyków i porady dietetyczne online w Natura Spa

 

 

 

Gabinet Natura Spa Centrum Promocji Zdrowia i Urody pozostaje nieczynny do odwołania. Dla naszych Klientów przewidzieliśmy możliwość wykupienia e-voucheru z rabatem -20% do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy, a tym samym wsparciu naszego salonu w tym trudnym czasie. W tym celu prosimy o kontakt. Wystarczy wybrać ulubione zabiegi, a my obniżymy ich cenę o 20%. Możesz również określić tylko kwotę vouchera, który także wykupisz z rabatem -20%. Po otrzymaniu płatności wyślemy e-kupon, który należy zachować w telefonie lub wydrukować.Jeśli potrzebujecie konsultacji, uzyskania informacji dot. pielęgnacji w domu piszcie i dzwońcie do nas, pomożemy! W przypadku produktów kosmetycznych z naszej oferty do profesjonalnej pielęgnacji w domowym zaciszu lub bonów podarunkowych na prezent w eleganckim opakowaniu uruchamiamy sprzedaż online i dostarczymy je Wam bezpiecznie do domu.

 

Poradnia Natura Dietetyk również umożliwia konsultacje dietetyczne online i wysyłanie dostosowanych do obecnych potrzeb i stylu życia programów żywieniowych. W tym momencie konsultacja może odbyć się telefonicznie lub poprzez aplikację Messenger. Dzięki zebranym wspólnie informacjom zbilansujemy i prześlemy indywidualny jadłospis, dzięki któremu zmienisz złe nawyki żywieniowe i zgubisz nadprogramowe kilogramy. 

 

Na naszym profilu Facebook staramy się przekazywać Wam treści miłe i przyjemne na temat pielęgnacji twarzy i ciała, trwa także konkurs (do wygrania laminacja rzęs oraz henna), a już niedługo planujemy także inne niespodzianki. Mamy nadzieję, że szybko wrócimy do pracy i do spotkań z naszymi Klientami i Pacjentami. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

 

Pozdrawiamy

Team Natura Spa

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES