- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Jakie zabiegi na twarz można wykonać latem? – porady Natura Spa Centrum Promocji Zdrowia i Urody

 

 

 

Latem z uwagi na częste przebywanie na słońcu i opalanie musimy zrezygnować z zabiegów, które chętnie wykonujemy zimą ze względu na ryzyko powstania przebarwień czy poparzeń.

 

MITEM jest jednak, że latem trzeba zrezygnować z profesjonalnych zabiegów w salonie kosmetycznym. Latem szczególnie cera potrzebuje nawilżenia i regeneracji, a domowa pielęgnacja może nie wystarczać.

 

Latem szczególnym powodzeniem cieszą się zabiegi nawilżające, regenerujące i odżywcze. Najbardziej popularne są takie zabiegi, jak peeling kawitacyjny i sonoforeza połączone z maską np. algową, dostarczającą odpowiednich składników, by mimo przesuszenia słońcem, skóra wyglądała pięknie i zdrowo.

 

Wypróbuj nasze NOWEzabiegi na twarz- ciesz się piękną i promienną cerą.

 

 

Pierwsza propozycja to zabieg MIRACLE JUVENA w wersji na okolice oczu oraz na twarz z peelingiem, serum ze złotymi pigmentami, masażem i maską. Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie np. ślub, wesele, rodzinne spotkanie, nasz nowy zabieg MIRACLE, pomoże nawilżyć, wygładzić i pięknie rozświetlić Twoją cerę.

 

 

Kolejna NOWOŚĆ to specjalistyczny, dwufazowy PEELING Rx50, który działa na wielu poziomach skóry, aby ją zrewitalizować, wzmocnić, pobudzić produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawić jej ogólną kondycję.

 

 

Zabieg z najnowszej generacji, serum o wysokiej bio-aktywności- G.F. MATRIX regeneruje tkanki uszkodzone zarówno przez biologiczne jak i foto - starzenie się skóry. Zabiegi ułatwiają odmłodzenie naskórka, poprawiając produkcję włókien kolagenowych, elastynowych i kwasu hialuronowego.

 

Potrójny potencjał kwasu hialuronowego MESOBOOST + mezoterapia mikroigłowa! Przedstawiamy terapię przeciwstarzeniową, aktywnie poprawiającą stan skóry, redukującą zmarszczki, przywracającą gęstość, jędrność i blask skóry. Kluczowym składnikiem produktów marki mesoboost®jest potrójny kwas hialuronowy, zawierający małą, średnią i dużą cząsteczkę HA.

 

 

Proponujemy też silnie nawilżający i doskonale relaksujący zabieg dla kobiet i mężczyzn SIŁA OCEANU, a także WAKACYJNĄ PIELĘGNACJĘ „przed” i „po” opalaniu z peelingiem kawitacyjnym/enzymatycznym w cenie 89 zł/69 zł.

 

 

 

 

 

Zadbaj o cerę dziś, aby dłużej cieszyć się młodym wyglądem.

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 
 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES