- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

 

 

 

 

MISJA - SCHUDNĘ DO LATA z Natura Spa

 

MISJA - SCHUDNĘ DO LATA rozpoczęta!

 

 

Wiemy jak ułatwić Wam osiągnięcie wymarzonej sylwetki!

 

Od teraz seria 10 zabiegów Icoone na ciało + 3x VACU ACTIV GRATIS!

 

Ponadto!

 

Przy zakupie serii zabiegów odchudzających Vacu Activ lub Icoone RABAT -10% na program żywieniowy w Poradni Natura Dietetyk.

 

Bardziej skutecznej i korzystnej opcji nie znajdziecie.

 

Icoone® to wielowymiarowy masaż endodermiczny połączony z drenażem limfatycznym. W swoim działaniu podobny do szerzej znanej Endermologii, jednak nie są to te same zabiegi. Różnią się przede wszystkim techniką wykonywania, sposobem pracy głowicy zabiegowej i czasem trwania samego zabiegu, dzięki wprowadzeniu wielu innowacji i udogodnień, co przekłada się na szybsze efekty i komfort zabiegu. Masaż próżniowy oczyszcza organizm z toksyn, pobudza spalanie tłuszczu i widocznie poprawia strukturę skóry (większa elastyczność, redukcja cellulitu, zwłóknień). Oprócz efektu ujędrnienia ciała i rzeźbienia sylwetki ma również działanie przeciwbólowe i relaksacyjne -pomaga łagodzić bóle mięśniowe.

 

Vacu Activ to niepowtarzalne urządzenie do odchudzania, wykorzystujące wiele korzyści podciśnienia oraz podczerwieni, jednocześnie podczas sesji treningowej. Podciśnienie wywołane chodzeniem na bieżni w kapsule Vacu Activ powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. 

 

Zapraszamy

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 
 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES