6-urodziny Natura Spa- urodzinowe promocje na najlepsze zabiegi i konkursy

 

Zapraszamy Państwa na wspólne świętowanie 6-urodzin Natura Spa, które rozpoczynają się w środę 18 listopada. W tym roku ten szczególny czas w związku z sytuacją epidemiologiczną musi przyjąć inną niż zazwyczaj formę, dlatego postaramy się Państwu zapewnić atrakcje zachowując bezpieczeństwo.

 

Jak urodziny to muszą być prezenty- dlatego w urodzinowej promocji znalazły się nasze najlepsze zabiegi w ostatnich tygodniach w super cenach!

 

 

 

 

Na naszym profilu trwa także URODZINOWY KONKURS, w którym do wygrania jest bon o wartości 200 zł i zabieg niespodzianka dla bliskiej osoby.

 

 

 A wszystkich, którzy odwiedzą nas do 25.11. zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia na naszej balonowej ściance i opublikowania na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie z oznaczeniem nas i hashtagiem #6urodzinynaturaspa. Przewidzieliśmy rabaty na kolejny zabieg w prezencie oraz główną nagrodę za najciekawsze zdjęcie –BEAUTY BOX (z konsultację pielęgnacyjną, pakietem miniproduktów do pielęgnacji domowej oraz zabiegiem na twarz dopasowanym do potrzeb skóry marki DECLARE).

 

Świętujmy razem 6-urodziny Natura Spa!

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 
 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES