- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

 

 

WIOSENNE NOWOŚCI w NATURA SPA - Bądź piękna, szczupła i zdrowa

 

 

PAKIET WIOSENNY DETOKS

 

 

 

Każda z nas po zimie czuje się zmęczona, ociężała i nieatrakcyjna. Czas odzyskać siły i przywrócić ciało do dobrej kondycji!

 

SKORZYSTAJ Z PAKIETU WIOSENNY DETOKS - poczuj się lżejsza i piękniejsza!

 

Seria 5 zabiegów Icoone z 1 FOCUSEM na ciało + rewitalizująco- oczyszczający zabieg OWOCOWY DETOKS+ detoksykująca herbata

 

Kostium do zabiegu GRATIS

CENA PAKIETU: 999 zł*

 

------------------------------------------

 

Dla osób poszukujących wytchnienia i relaksu, a także pragnących zadbać o ciało proponujemy luksusowe terapie na ciało: DOTYK JEDWABIU I CZERWONE WINO.

 

 

CZERWONE WINO

 

 

 

Podstawą terapii jest peeling, który spowoduje, że Twoja skóra będzie gładka, ujędrniona i idealnie przygotowana do aromaterapeutycznego masażu, który rozluźni całe ciało oraz je odżywi. Ekstrakt z pestek winogron, wyciąg z wina i mieszanka olei intensywnie działają na wolne rodniki, regenerują i z prawdziwą mocą witalności odżywiają, łagodząc zaczerwienienia i opóźniając proces starzenia się skóry. Obudź swoją skórę i pomóż jej odzyskać NATURAlną promienność!

 

 

 

DOTYK JEDWABIU

 

 

 

Pierwszym etapem luksusowego rytuału na ciało Dotyk Jedwabiu jest peelingujący masaż dostarczający miłych doznań, dokładnego oczyszczenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry. Po tym przyjemnym wstępie Terapeuta wykonuje masaż niezwykle delikatnym mleczkiem z kompozycją regenerujących i odżywiających skórę olei: sezamowego, z nasion rzepaku, pestek winogron oraz słodkich migdałów. Mleczko niczym jedwab otula skórę nadając jej zmysłowy zapach, rozświetlenie i satynowy blask. Obudź swoją skórę i pomóż jej odzyskać NATURAlny BLASK!

 

 

 

*do 30.04.2019 r.

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 
 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES