- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

 

Chcesz schudnąć do lata? Działaj kompleksowo

 

W Natura Centrum Promocji Zdrowia i Urody z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty we walce z nadmiernymi kilogramami przynoszą kompleksowe działania. Nasz klucz do sukcesu do Program 3 kroki do wymarzonej sylwetki: program żywieniowy, seria masaży odchudzających i cotygodniowe wizyty kontrolne. Aby pomóc Wam przekonać się na czym polega masaż odchudzający przygotowaliśmy specjalną ofertę!

 

Do końca kwietnia każdy, kto zdecyduje się na program żywieniowy w Poradni Natura Dietetyk otrzyma W PREZENCIE voucher na masaż odchudzający, rozbijający tkankę tłuszczową wykonywany z pomocą nowego urządzenia PowerSlim! Dzięki połączeniu technologii podczerwieni i jonizacji w urządzeniu PowerSlim masaże i zabiegi na ciało zyskują nową, podwójnie skuteczną moc! 

 

 

 

 

Dlaczego połączenie masażu odchudzającego i technologii PowerSlim jest skuteczne?

 

 

Masaż odchudzający jest jedną z najbardziej popularnych i skutecznych metod terapii nadwagi. Jego głównym zadaniem jest rozbicie nadmiaru tkanki tłuszczowej i zwalczenie tzw. „pomarańczowej skórki”. Dzięki temu pozwala modelować sylwetkę, zwłaszcza w problematycznych miejscach takich jak pośladki, uda, brzuch. Ponadto masaż odchudzający poprawia cyrkulację krwi i limfy, pomaga w oczyszczeniu organizmu z toksyn i nadmiaru płynów, likwiduje obrzęki. W gabinecie Natura Spa masaż wykonywany jest z wykorzystaniem wysokiej klasy preparatu zawierającego substancje czynne, takie jak wyciąg z alg, rozgrzewający olej z kory cynamonowca, silnie drenującą kofeinę, imbir, olej z pestek słonecznika i inne. Substancje te działają również ujędrniająco, wygładzająco i widocznie poprawiają stan skóry.

 

Masaż odchudzający stanowi doskonałe uzupełnienie kuracji odchudzającej i aktywności fizycznej. Masaże odchudzające zalecane są dla osób, które uprawiają sport, bo dzięki nim mięśnie się szybciej regenerują, a także pomagają modelować problematyczne miejsca, wtedy gdy ćwiczenia nie przynoszą zadowalających efektów. Masaże odchudzające są również szczególnie pomocne osobom, które nie mogą uprawiać sportu z powodu kontuzji lub problemów zdrowotnych. Ich działanie jest równie efektywne jak przy zabiegach z użyciem maszyn, takich jak endermologia czy masaże próżniowe.

 

Wsparcie technologii PowerSlim

 

Połączenie techniki manualnego masażu odchudzającego z działaniem głębokiego ciepła i jonizacji wspomaga proces rozbijania tkanki tłuszczowej. Dlaczego?

 

- intensyfikuje liczne procesy metaboliczne, stymuluje produkcję kolagenu i prowadzi do poprawy wyglądu i sprężystości skóry

 

- przyspiesza procesy zdrowotne i rozluźnia tkanki

 

- powoduje skuteczniejsze wchłanianie substancji aktywnych z preparatów wyszczuplających

 

 

Przyjdź i przekonaj się jakie efekty możesz osiągnąć, dzięki kompleksowej sile programu żywieniowego i masażu odchudzającego

 

 

w Natura Centrum Promocji Zdrowia i Urody

ul Wolności 30, Pniewy

tel. 882 052 941 Natura Spa

tel. 882 052 939 Natura Dietetyk

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 
 
 
 
 
Poradnia Natura Dietetyk
 
 
 

 

 

Gabinet dietetyczny Natura Dietetyk Katarzyna Michałowska powstał z myślą o osobach, które pragną zachować zdrowie, dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę w bezpieczny, NATURAlny i zarazem skuteczny sposób.

 

Zdrowa, odpowiednio zbilansowana dieta pozwala nie tylko chudnąć, ale także poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się.

 

Diety, które powstają w naszej poradni tworzone są indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny, a potrzeby i upodobania żywieniowe ludzi różnią się od siebie.

 

Oferta usług gabinetu obejmuje:

 - ocenę stanu odżywienia wraz z profesjonalną analizą masy i składu ciała (metoda BIA)

 - redukcję wagi i poprawę jędrności ciała

 - pomoc w niedowadze

- diety w chorobach

 - żywienie w sporcie

- żywienie w ciąży, laktacji

- żywienie dzieci, diety rodzinne

- testy na nietolerancje pokarmowe

- wykłady, prelekcje z zakresu profilaktyki i promocji zdrowa dla grup

 

 

Zapraszamy do naszej poradni Natura Dietetyk w Centrum Promocji Zdrowia Natura. Z naszą pomocą rozpoczniesz zmiany i osiągniesz sukces! 

 

 

-----------------------------------------------------------------------

 

 

ul. Wolności 30, Pniewy

 

ul. gen Władysława Sikorskiego 7, Międzychód

 

 

tel. 882 052 939

 
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES