- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

''Poranek na Słodko - Dwie Wieże'' - Relacja z wyprawy

Wyprawa do dwóch wież to nie piesza wędrówka drużyny pierścienia z popularnej książki J.R.R. Tolkiena, a rowerowa peregrynacja po Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim i Pszczewskim Parku Krajobrazowym. Celem naszej wyprawy były tytułowe dwie wieże położone w Zielomyślu i Świechocinie. Ta pierwsza zwana Wieżą Trębacza góruje nad koronami drzew, okazując piękno polodowcowego krajobrazu. Wieża w Świechocinie, tak samo jak Wieża Trębacza, ma około 18 m wysokości, a to wystarczy by dostrzec każdy detal rozległej panoramy. 

 

Niestety trudy terenowych odcinków i remont drogi z Mościejewa do Lubosza okazały mordercze dla roweru szosowego, i dlatego jeden z uczestników musiał zakończyć wyprawę przed czasem. Brawa dla kolegi za podjęcie wyzwania. 

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na trasie. 

 

Odjechani-Team PL

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES