- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

BEZPIECZNE WAKACJE - na rowerze i motorze

Rowerzyści, motorowerzyści i motocykliści w dużej mierze mogą samo zadbać o własne bezpieczeństwo. Kaski ochronne i kamizelki odblaskowe w znacznym stopniu przyczyniają się do zmniejszenia ryzyka wypadku czy urazu. Najważniejsze jednak, by kierowcy samochodów traktowali zwolenników dwóch kółek jak partnerów na drodze – darzyli się wzajemnym szacunkiem.

 

Przykładem na właściwe pojmowanie dbałości o własne bezpieczeństwo są rowerzyści, którzy coraz częściej poza prawidłowym oświetleniem roweru jeżdżą w kamizelkach odblaskowych. W kamizelkach odblaskowych jeżdżą również motocykliści – nawet ci stowarzyszeni w klubach motorowych – to pokazuje że ludzie ci, często mylnie nazywani „samobójcami”,  dbają o własne bezpieczeństwo i w tej materii mogą być wzorcem dla pieszych.
 
 
MOTOCYKL
  
 
Motocyklisto, motorowerzysto zastanów się: czy kask to 100 procent gwarancji na przeżycie ? Na ile kombinezon, skórzana kurtka, czy też inny strój zwiększa Twoje szanse na przeżycie w razie wypadku? Motocykliści i kierowcy samochodów muszą być partnerami na drodze, a bilans śmierci na pewno będzie mniejszy.

Warto przywołać hasło:

KIEROWCO ! – MOTOCYKLE I ROWERY SĄ WSZĘDZIE.
 
 
05.07.2016
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES