- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Dwa prawa jazdy zatrzymane

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Szamotułach zatrzymali dwa prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. Kierujący zostali zatrzymani w Karolinie. Teraz na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania samochodami.

 

Dwie osoby poruszające się samochodami po drogach naszego powiatu straciły prawo jazdy. Każdy z tych kierujących przekroczył dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

 
 

W miejscowości Karolin po godzinie 14 policjanci z szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem 34-letniego mieszkańca gminy Rokietnica. Mężczyzna w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 126 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył o 76 km/h.

 

Drugiego kierującego policjanci z szamotulskiej drogówki również zatrzymali w tym samym miejscu około godziny 16. Kierujący samochodem 27-letni mieszkaniec gminy Wieleń w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 112 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył o ponad 60 km/h.

 

Za popełnione wykroczenia policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy oraz nałożyli mandaty karne.

 

Teraz zatrzymani kierujący przez trzy miesiące nie będą mogli kierować samochodami.

 

09.03.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES