- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Informacje z dróg powiatu

Wczoraj tj. 17.07 br. policjanci z Wronek zatrzymali nietrzeźwego 22-latka, który kierował samochodem. Dodatkowo mężczyzna nie miał prawa jazdy. Ponadto funkcjonariusze interweniowali w związku z dwoma kolizjami drogowymi samochodów. Sprawca jednej kolizji uciekł z miejsca zdarzenia w drugim zdarzeniu brały udział dwa samochody ciężarowe.

 

Mężczyzna podejrzewany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości został zatrzymany w Marianowie. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej wczoraj około godziny 20.20. 22-latek kierujący volkswagenem golfem wyraźnie znajdował się pod działaniem alkoholu. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości- miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 22-latek nie ma uprawnień do kierowania samochodami. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia, natomiast za wykroczenie kara grzywny.

 

 

Ponadto wczoraj policjanci interweniowali w związku z dwoma kolizjami drogowymi.

 

 

Do pierwszej kolizji doszło około godziny 12.50 na ulicy Zamkowej w Szamotułach. Policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem golfem na prostym odcinku drogi uderzył w stojącego na skrzyżowaniu fiata fiorino. Kierujący golfem odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kolizji prosimy o kontakt z Wydziałem Ruchu Drogowego KPP Szamotuły pod numerem telefonu 612931262 lub 612931264.

 

 

Ponadto około godziny 14.00 w Sękowie na ulicy Poznańskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec Wronek, który kierował samochodem marki Scania wraz z naczepą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym marki Volvo w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzn- obaj byli trzeźwi. Postępowanie, które szczegółowo wyjaśni sprawę prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Dusznikach.

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES