- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

KONKURS ''JESIENNE DRZEWA''

 

10. października już po raz 16. obchodzimy Święto Drzewa. Hasło tegorocznej edycji brzmi: „Każdy liść pochłania CO²” i ma nam uświadomić, że sadzenie drzew jest jednym z najprostszych i najbardziej praktycznych sposobów zapobiegania zmianom klimatu.

Nie sposób opisać wszystkich funkcji, które pełnią drzewa. Nie sposób wycenić ich znaczenia dla naszej Planety, każdego organizmu, w tym dla człowieka i rozwoju jego cywilizacji. Moglibyśmy mówić o zdrowiu, o gospodarce i przemyśle, o bioróżnorodności, jednakże wszystko to byłoby za mało. Odpowiednim określeniem wydaje się zatem być jedno słowo, drzewa to... życie.

 

Z okazji Święta Drzewa przygotowaliśmy konkurs „Jesienne drzewa”. Przyślijcie nam zdjęcie drzewa/drzew w jesiennej odsłonie. Prace należy przesyłać na adres: swietodrzewa2018@gmail.com

 

Regulamin konkursu dostępny w załączniku. Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody niespodzianki. Termin nadsyłania prac mija 28.10.2018r. Wyniki ogłosimy 31.10.2018r. na naszej stronie internetowej.

 

Zachęcamy do sadzenia drzew i spacerów po lesie. Świętujmy z drzewami!

 

Chcecie dowiedzieć się więcej o tym, co jesienią dzieje się w lesie? Zapraszamy do „Jesienne Galerie – opowieści zebrane” to cykl, w którym do końca października będziemy Wam opowiadać o tym, jakie zmiany w przyrodzie zachodzą o tej porze roku. Przygotujcie się na solidną dawkę witamin i wiedzy!

MATERIAŁY DO POBRANIA

 

 

 

za: http://www.poznan.lasy.gov.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES