Międzypowiatowa Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn

 

 

 

W niedzielę, 18 listopada we Wronkach rozpoczną się cykliczne rozgrywki w piłce siatkowej mężczyzn. Tegoroczna, XI edycja Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn, będzie rozgrywana jak zwykle w hali sportowej przy Gimnazjum im. Z. Herberta we Wronkach, a patronat nad tymi zawodami objął Burmistrz Miasta i Gminy Wronki Mirosław Wieczór. Bezpośrednim organizatorem rozgrywek jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Herbertus”, a kierownikiem Ligi jest działacz i trener MUKS-u Leszek Biedziak.

 

Liga rozgrywana będzie przez kolejne cztery miesiące w niedzielne popołudnia systemem „każdy z każdym” w hali sportowej przy Gimnazjum im. Z. Herberta na ulicy Polnej.

 

Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się 12 zespołów reprezentujących miasta i stowarzyszenia z różnych powiatów. I tak w Lidze zagrają: z powiatu szamotulskiego trzy zespoły z Wronek – TKKF i dwa zespoły organizatora MUKS Herbertus (juniorzy i seniorzy), z Szamotuł Licealiści zgłoszeni przez nauczyciela wf. Mariana Fornalczyka oraz SSM Szamotuły oraz drużyna posła na Sejm Rzeczpospolitej J. Rutnickiego z Pniew, z pow. międzychodzkiego – LZS Chrzypsko, ZUO Międzychód, Wojtbud Kwilcz oraz Zjednoczeni Pojezierze (Sieraków z Międzychodem), a także dwie drużyny reprezentujące powiat czarnkowsko-trzcianecki: Relax Krzyż i Blue Sharks (Miały). Zmagania siatkarzy sędziować będą: Grzegorz Wituski z Wronek, Bartosz Świst z Szamotuł i Tomasz Manszewski z Obornik.

 

 

W pierwszej kolejce o godz. 15.00 odbędą się następujące mecze: Relax Krzyż – SSM Szamotuły, LZS Chrzypsko – Blue Sharks (Miały), Herbertus Seniorzy – Herbertus Juniorzy, natomiast w drugiej rundzie ok. godz. 16.30 zagrają ZUO Międzychód –TKKF Wronki , Herbertus Seniorzy – Zjednoczeni Pojezierze i Wojtbud Kwilcz – Licealiści Szamotuły

 

 

Uroczyste otwarcie Międzypowiatowe Ligi i pierwsze mecze rozpoczną  się o godz. 15.00, zapraszamy sympatyków siatkówki do hali sportowej przy ul. Polnej we Wronkach.

 

 

 

za: www.wronki.pl

 

 

ZOBACZ JAK DOJECHAĆ...

 


 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES