- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

OSIEDLOWE KONSULTACJE SPOŁECZNE

Drodzy Mieszkańcy Powiatu Szamotulskiego! Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach wraz z przedstawicielami samorządów lokalnych przeprowadzi konsultacje społeczne, na temat tworzenia map zagrożeń na terenie osiedli Powiatu Szamotulskiego.

 

 

 

DRODZY MIESZKAŃCY POWIATU

 

SZAMOTULSKIEGO!

 

 

Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach wraz z przedstawicielami samorządów lokalnych przeprowadzi konsultacje społeczne, na temat tworzenia map zagrożeń na terenie osiedli Powiatu Szamotulskiego.

 

W tym celu organizujemy debaty społeczne, których celem jest przedstawienie obszarów ujętych przez Komendanta Głównego Policji w założeniach Krajowej Mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce. Mapa ma określać skalę i rodzaj zagrożeń występujących na poziomach – krajowym, wojewódzkim, powiatowym, gminnym i osiedlowym. Na konsultacjach zostanie omówiona skala na poziomie osiedlowym, co ma pozwolić na dokładne rozmieszczenie struktur terenowych Policji oraz kierowanie sił i środków w miejsca, gdzie konieczne będzie zwiększenie bezpieczeństwa.

 

Wspólnie wypracowane zadania mogą pomóc Policji w zapobieganiu przestępczości jak i będą odpowiedzią na społeczne oczekiwania.

 


 

DEBATY ODBĘDĄ SIĘ:

 

W dniu 22.02.2016 r. o godz. 14:00 w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej ul. Łąkowa 9,Szamotuły

 

W dniu 23.02.2016 r. o godz. 12:00 w Sali Wronieckiego Ośrodka Kultury ul. Poznańska 59, Wronki

 

W dniu 25.02.2016 r. o godz. 12:00 w Sali Szkoły Podstawowej ul. Strzelecka 11a, Pniewy

 

 

Zapraszamy do udziału w dyskusji!

 

 

19.02.2016

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES