- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Policjanci odzyskali skradziony rower

W minioną niedzielę policjanci z Szamotuł dokonali zatrzymania 28-letniego mieszkańca gminy Oborniki, który dokonał kradzieży roweru z terenu jednej z posesji w Szamotułach.

 

W dniu 6 marca br. około godz. 13:00 po otrzymanym zgłoszeniu policjanci posiadając rysopis sprawcy niezwłocznie udali się w patrol miasta. W Szamotułach na jednej z ulic napotkali mężczyznę poruszającego się rowerem, który odpowiadał rysopisowi. Mężczyzna na widok radiowozu porzucił rower i zaczął uciekać. Mundurowi zabezpieczyli rower a następnie zatrzymali znanego osobiście sprawcę kradzieży. Pokrzywdzona potwierdziła iż, rower którym poruszał się zatrzymany mężczyzna jest jej własnością. Dzięki szybkiej interwencji policji właścicielka odzyskała swój rower w nienaruszonym stanie. 


Podejrzewany o kradzież roweru trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 278 § 1 KK, za to przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

09.03.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES