- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Poszukiwany od blisko 10 lat zatrzymany

Nikt nie może czuć się bezkarnie. Przykładem tego stwierdzenia może być sprawa zatrzymania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości przez blisko 10 lat mieszkańca Dusznik. Szamotulscy poszukiwacze ustalili miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny. Dzięki współpracy polskiej i francuskiej Policji został on zatrzymany w Paryżu.

 

Mieszkaniec Dusznik, który poszukiwany był od blisko 10 lat ścigany był na podstawie m. in. 12 listów gończych oraz 6 Europejskich Nakazów Aresztowania. Mężczyzna podejrzewany o liczne oszustwa latami ukrywał się przed Policją, jednak wszystko trwało do czasu.

 

Szamotulscy kryminalni, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniami poświęcili powyższej sprawie wiele czasu. Rzetelnie analizowali zebrane informacje. Dzięki poczynionym czynnościom policjanci ustalili, że poszukiwany przebywa poza granicami kraju - we Francji, gdzie przybrał fałszywe dane personalne i skutecznie „zaszył się” unikając zatrzymania przez tamtejszą Policję.

 

We współpracy szamotulskich kryminalnych z francuskimi funkcjonariuszami i przesłaniu im szczegółów na temat powyższej osoby, w dniu 25.01.2015 r. w Paryżu miejscowa Policja dokonała zatrzymania mieszkańca Dusznik, który przez funkcjonariuszy tutejszej jednostki nazywany jest „Legendą”. Namierzenie miejsca przebywania poszukiwanego było wyjątkowo trudne i wymagało wiele zaangażowania ze strony polskiej oraz francuskiej Policji.

 
W chwili obecnej wobec poszukiwanego trwają czynności ekstradycyjne w celu przetransportowania do kraju i osadzeniu w polskiej jednostce penitencjarnej.
 
03.02.2015
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES