- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Przyniosła narkotyki do Zakładu Karnego

W Zakładzie Karnym we Wronkach doszło do niecodziennej sytuacji. Żona przebywającego tam mężczyzny przyniosła mu na widzenie środki odurzające. 19-latka która, przekazała narkotyki skazanemu została zatrzymana przez Wronieckich policjantów.

 

29 listopada, funkcjonariusze Zakładu Karnego we Wronkach poinformowali wronieckich policjantów, że 19-letnia kobieta, która przyszła na wiedzenie do męża przekazała mu narkotyki. Po zakończeniu wiedzenia, funkcjonariusze ZK u skazanego znaleźli środki narkotyczne zawinięte w czerwoną taśmę.

 

W zabezpieczonym pakunku znajdowało się 6 woreczków z marihuaną, zawiniątko z amfetaminą oraz substancja plastyczna koloru brunatnego. Waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 40 gram.

 

Wronieccy Policjanci zatrzymali 19-letnią żonę skazanego. Kobieta przyznała się do popełnionego przestępstwa. Usłyszała zarzut z art. 58 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

 

Policjanci przedstawili również zarzut skazanemu mężczyźnie z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

 

 

Za te przestępstwa grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

30.11.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES