- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Szamotuły- Włamanie do pomieszczeń przy kościele

 

W nocy z czwartku na piątek nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do pomieszczenia gospodarczego przy kościele w Szamotułach.

11. maja, w godzinach porannych dyżurny tutejszej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do pomieszczeń gospodarczych przy kościele w Szamotułach. Jak poinformował zgłaszający- nieznany sprawca ukradł pieniądze w kwocie około 250 zł. Ponadto łupem złodzieja padło DVD, klucze, oraz wkrętarka. Łączną wartość strat wyceniono na około 1060 zł. Złodziej nie zabrał żadnych przedmiotów sakralnych i nie dokonał dewastacji żadnego obiektu sakralnego. Komenda Powiatowa Policji prosi o kontakt osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy włamania.

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES