- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Tragiczny wypadek drogowy

Szamotulska drogówka interweniowała w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło pomiędzy miejscowościami Wierzchocin-Wróblewo. W wyniku zdarzenia, na miejscu zmarł 39-letni mężczyzna. Sprawę wyjaśniają policjanci z Szamotuł.

 

08.12.2016 roku około godziny 11:15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło pomiędzy miejscowościami Wierzchocin-Wróblewo. Policjanci na miejscu ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Ponadto pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec gminy Wronki, kierując toyotą yaris z nieznanych przyczyn, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia kierujący zmarł na miejscu.

 

Przyczyny i szczegółowe okoliczności będą wyjaśniane w trakcie postępowania, które będzie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach.

 

 

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni i naszych umiejętności. Kierowco pamiętaj masz tylko jedno życie nie zostawiaj go na drodze i nie odbieraj go innym.

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES