- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zabezpieczono około 6,5 kg amfetaminy

Policjanci z Szamotuł zatrzymali dwóch mieszkańców Powiatu Jarocińskiego, którzy usiłowali wprowadzić na rynek 6.5 kg amfetaminy. Podejrzewani trafili do aresztu.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach  zatrzymali podejrzewanych o wprowadzenie do obrotu około 6.5 kg amfetaminy. Do zatrzymania doszło 13 lutego w Szamotułach.

 

Podejrzanych policjanci zauważyli na jednej z ulic, gdzie miało dojść do transakcji. W samochodzie znajdującym się na miejscu zdarzenia podczas oględzin z technikiem kryminalistyki ujawniono około 6,5 kg amfetaminy. Dodatkowo po przeszukaniu osób przy 26- letnim mieszkańcu miejscowości Jarocin ujawniono około 5 gram marihuany. Te narkotyki nie trafią już na czarny rynek. Wartość zabezpieczonych substancji to ponad 200 tysięcy złotych.

 

 

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt.

 

 

 

 

 

23.02.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES