- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymane prawa jazdy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Szamotułach zatrzymali trzy prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości na terenie zabudowanym. Kierujący zostali zatrzymani w Karolinie oraz w Lulinku. Teraz na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania samochodami.

 

We wtorek trzy osoby poruszające się samochodami po drogach naszego powiatu straciły prawo jazdy. Każdy z tych kierujących przekroczył dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

 

W miejscowości Karolin policjanci z szamotulskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem 35-letniego mieszkańca Ciechocinka. Mężczyzna w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 119 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył więc o ponad 50 km/h. W związku z powyższym, interweniujący policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za pokwitowaniem.

 

Drugą osobę policjanci z szamotulskiej drogówki również zatrzymali do kontroli drogowej w Karolinie. Kierująca samochodem 46-letnia mieszkanka gminy Szamotuły w terenie zabudowanym poruszała się z prędkością 108 km/h. Dozwoloną prędkość przekroczył o ponad 50 km/h. W związku z powyższym, policjanci zatrzymali jej prawo jazdy za pokwitowaniem.

 

Kolejna osoba została zatrzymana do kontroli drogowej w miejscowości Lulinek. 48-letni mieszkaniec powiatu Obornickiego w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. W związku z powyższym, interweniujący policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za pokwitowaniem oraz nałożyli mandat karny.

 

Teraz zatrzymani kierujący przez trzy miesiące nie będą mogli kierować samochodami.

 

24.02.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES