- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Zatrzymany za kradzież paliwa

Pniewscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu międzyrzeckiego, który ukradł w sumie ponad 218 litrów paliwa z dwóch stacji benzynowych w Pniewach. 

 

Wiadomo już, że 33-letni mieszkaniec gm. Trzciel, którego w miniony czwartek po godzinie 21 zatrzymali pniewscy policjanci ma na swoim koncie nie jedną kradzież paliwa tego wieczoru .

 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali go praktycznie na gorącym uczynku. Mężczyzna krótko po tym jak ukradł paliwo na łączną kwotę ponad 1000 zł, zatrzymał się w miejscowości Jakubowo, aby zmienić tablice rejestracyjne od pojazdu którym wcześniej dokonał kradzieży. Właśnie w tym momencie napotkali go funkcjonariusze. Po sprawdzeniu samochodu okazało się, że mieszkaniec gm. Trzciel posiada w pojeździe niemieckie tablice rejestracyjne, za pomocą których popełnił przestępstwo, a także 7 plastikowych baniek z zawartością paliwa.

 

Policjanci ustalili też, że mężczyzna tego wieczoru dokonał w sumie dwóch kradzieży. Najpierw zatankował ponad 173 litry paliwa na jednej ze stacji, a chwile później ponad 44 litry na kolejnej. Pojazd został zabezpieczony, a 33-latek trafił na pniewski komisariat.

 

 

Za powyższe przestępstwo mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.

 

 

18.10.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES