- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

14-latek podejrzewany o kradzież roweru usłyszał zarzut

Sąd Rodzinny i Nieletnich zadecyduje o losie 14-latka podejrzewanego o kradzież roweru wartego 2 tysiące złotych. Chłopiec został zatrzymany w minioną niedzielę. Funkcjonariusze odzyskali skradziony rower i jednoślad wrócił do właściciela.

 

W minioną niedzielę (3 czerwca br. ) policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru.  Do zdarzenia doszło na ulicy Dworcowej w Szamotułach. Jednoślad wart był około 2 tysiące złotych. Z ustaleń wynikało, iż rower mógł zostać skradziony przez 14-latka z województwa zachodniopomorskiego.

 

Chłopiec został zatrzymany około godziny 22.40, tego samego dnia, w którym otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży. Nieletni trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Szamotulscy policjanci odnaleźli skradziony rower, który mógł wrócić do właściciela.

 

Następnego dnia 14-latek został przesłuchany. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Z uwagi na wiek podejrzanego, o jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 

(mł. asp. Sandra Chuda)

 

05.06.2018

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES