- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

23.05.2012. Duszniki- Nietrzeźwy rowerzysta z zakazem

thumb_lizak

0,80 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu miał 48- latek zatrzymany do kontroli drogowej w Sędzinach na ul. Bukowskiej. Jak się okazało, mężczyzna nie pierwszy raz jechał rowerem „na podwójnym gazie”.

 

Wczoraj, dzielnicowy z Posterunku Policji w Dusznikach kilka minut przed godziną 17 w Sędzinach postanowił zatrzymać do kontroli drogowej rowerzystę, który jechał ul. Bukowską. Jak się okazało od 48- letniego mieszkańca gm. Duszniki czuć było alkohol. Wynik przeprowadzonego alkotestem badania nie pozostawił żadnych wątpliwości- mężczyzna kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo, do 2014 roku nie powinien rowerem jeździć wcale, gdyż posiada orzeczony przez sąd zakaz kierowania rowerami. Jak widać, nie każdy uczy się na swoich błędach. Dlatego też teraz 48- latkowi grozi teraz nie tylko kara do roku więzienia za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, ale i do 3 lat więzienia za niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez sąd.

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES