- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

23.05.2012. Wronki- Potrącenie na przejściu dla pieszych

 

Do potrącenia starszego mężczyzny doszło w dniu wczorajszym na ulicy Poznańskiej we Wronkach. Obrażeń doznał 73 letni mężczyzna, który przechodząc przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych został potrącony przez samochód. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

 

 

Wczoraj  (tj. 22 maja) policjanci pełniący służbę we Wronkach otrzymali zgłoszenie, że na ul. Poznańskiej doszło do potrącenia starszego mężczyzny. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący polonezem 28- latek potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. W wyniku zdarzenia pieszy został hospitalizowany. Jak się okazało, 73- latek doznał obrażeń w postaci pęknięcia chrząstki kości kłykcia kolana. Postępowanie w powyższej sprawie prowadzić będzie Komisariat Policji we Wronkach.

 

(FOT.: http://szamotuly.naszemiasto.pl)

 

potrcenie_pieszego_2

 

potrcenie_pieszego

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES