- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

24.05.2012.Wronki- Złodziej i paser zatrzymani- skradzione mienie odzyskane

 

Wronieccy policjanci zatrzymali złodzieja piły spalinowej oraz pasera, który ją zakupił. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz grozi im do 5 i do 2 lat więzienia.

 

 

We wtorek 22 maja, policjanci z Wronek otrzymali zgłoszenie o kradzieży piły spalinowej marki Stiger do której doszło na terenie powyższej miejscowości. Wartość skradzionego przedmiotu wynosiła około 500 zł. Policjantom w porę udało się ustalić sprawcę kradzieży, którym okazał się 33- letni wronczanin. Skradzionego mienia nie miał jednak przy sobie. Długo jednak nie trzeba było czekać i kolejnego dnia o godzinie 12 w ręce policjantów wpadł klient zatrzymanego złodzieja. Jak się okazało 62-letni mieszkaniec Wronek zakupił skradzioną piłę za jedyne 40 zł. Obaj panowie usłyszeli zarzuty i czeka ich sprawa w sądzie.

 

Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat więzienia. Natomiast za pasterstwo do 2 lat.

 

 

24052012

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES