- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

5 zabiegów na twarz, które możesz wykonać latem

Latem z uwagi na częste przebywanie na słońcu i opalanie musimy zrezygnować z zabiegów, które chętnie wykonujemy zimą ze względu na ryzyko powstania przebarwień czy poparzeń.

 

MITEM jest jednak, że trzeba zrezygnować z profesjonalnych zabiegów w salonie kosmetycznym. Latem szczególnie cera potrzebuje nawilżenia i regeneracji, a domowa pielęgnacja może nie wystarczać.

 

 

 

- Pierwsza propozycja to zabieg MIRACLE JUVENA na twarz, szyję i dekolt z peelingiem, serum ze złotymi pigmentami, masażem i maską. Jeśli czeka Cię ważne wydarzenie np. ślub, wesele, rodzinne spotkanie, zabieg MIRACLE, pomoże nawilżyć, wygładzić i pięknie rozświetlić Twoją cerę.

 

- PEELING Rx50 to specjalistyczny, dwufazowy peeling, który działa na wielu poziomach skóry, aby ją zrewitalizować, wzmocnić, pobudzić produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawić jej ogólną kondycję.

 

- Specjalistyczne terapie hiszpańskiej marki MASSADA zapewniają wieloaspektową pielęgnację i oddziaływanie na wiele zmysłów:

 

 

- kuracja intensywnie regenerująca (sprawdzi się dla każdego typu cery wymagającej intensywnej regeneracji, utrzymania równowagi nawilżenia i odżywienia)

 

- kuracja oczyszczająca (zabieg oczyszczający dla cer mieszanych, tłustych lub/i borykających się z problemem trądziku)

 

----------------------------------------

 

- Zabieg Icoone to także idealna metoda na chwilę błogiego relaksu w ciągu dnia przy jednoczesnym zachowaniu efektów ujędrnienia, dotlenienia i rozświetlenia skóry twarzy.W zależności od potrzeb skóry programy mogą działać drenująco, odmładzająco, bądź liftingująco. Na zakończenie Terapeuta nakłada serum z drobinkami złota na obszar zabiegowy.

 

 

- Idealnie latem sprawdza się także peeling kawitacyjny i sonoforeza połączone z maską algową, dostarczającą odpowiednich składników, by mimo przesuszenia słońcem, skóra wyglądała pięknie i zdrowo. Szczególnym powodzeniem cieszy się zabieg OWOCOWY DETOKS pełen witamin i owocowych ekstraktów, dający efekt oczyszczenia i rewitalizacji skóry.

 

W Natura Spa zawsze poprzedzamy zabiegi konsultacją, aby jak najlepiej dopasować zabieg do aktualnych potrzeb skóry.

 

 

Zapraszamy

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES