- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Akademia FC - już w piątek kolejna odsłona!!!

 

Na zdjęciu Carlos Calvo Diaz podczas meczu w Krakowie (fot. Krzysztof Kaczyński / www.wielkopolskisport.pl / www.krainawspomnien.pl)

 

 

 

- Można powiedzieć, że po dwóch zwycięstwach w Krakowie w walce o mistrzostwo Polski mamy trzy piłki meczowe. W piątek zamierzamy wykorzystać pierwszą z nich i cieszyć się z obrony tytułu - zapowiada Klaudiusz Hirsch, trener Akademii.

 

Pniewianie do trzeciego pojedynku finału play-off podejdą z dużym komfortem, ale także szacunkiem dla rywali - Zdajemy sobie sprawę, że Wisła będzie chciała się podnieść i na pewno przyjadą bardzo zmotywowani i żądni zwycięstwa. My musimy zagrać tak jakby ten jeden mecz decydował o mistrzostwie. Nie możemy mysleć o tych dwóch zwycięstwach w Krakowie - mówi jeden z bohaterów ostatnich meczów Maciej Foltyn.Podobnego zdania jest Błażej Korczyński, trener krakowskiego zespołu - Nie mamy już nic do stracenia. Musimy wygrać na terenie rywala. Myślę, że jeśli zagramy na wysokim pułapie jesteśmy w stanie to zrobić.Akademicy już dziś rozpoczną zgrupowanie przed najważniejszym meczem w tym roku. Piątkowe spotkanie zaplanowano o godzinie 17.00

 

Bezpośrednią relację przeprowadzi telewizja Orange Sport. - Głęboko wierzymy, że uda nam się zakończyć rywalizację już w piątek i z naszymi wspaniałymi kibicami będziemy cieszyć się ze złotego medalu - mówi Foltyn.

 

W przypadku zwycięstwa Wisły czwarty mecz finału zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 18.00.

 

 

Materiał: Krzysztof Kaczyński
 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES