- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Akcja 'Alkohol i Narkotyki'

Aż siedem osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu zatrzymali wczoraj policjanci z szamotulskiej drogówki w ramach działań „Alkohol i Narkotyki”. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grożą im 2 lata więzienia, za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu – areszt albo grzywna.

 

06.06.2017 r., policjanci z szamotulskiej drogówki prowadzili działania w ramach krajowej akcji „Alkohol, narkotyki”.

 

Działania miejscowych funkcjonariuszy skoncentrowane były na terenie miasta i gminy Szamotuły. W akcji brało udział 9 policjantów ruchu drogowego. Sprawdzono stan trzeźwości 557 kierowców.

 

Jak się okazało, już pierwszy zbadany kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwości. Szamotulscy policjanci udaremnili dalszą jazdę aż siedmiu kierującym znajdującym się pod wpływem alkoholu. Cztery osoby znajdowały się w stanie nietrzeźwości, trzy w stanie po użyciu alkoholu. Zatrzymane osoby, to sześciu mężczyzn oraz jedna kobieta.

 

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości podejrzewanemu grożą 2 lata więzienia, za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu- areszt albo grzywna.

 

07.06.2017

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES