- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Akcja 'SpoKREWnieni służbą'

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach oddawali krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”. Zależy nam na zwróceniu uwagi na fakt, iż krew niejednokrotnie ratuje ludzkie życie.

 

Wczoraj (18 kwietnia br.) przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach oraz jednostek terenowych stawili się w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szamotułach, aby oddać krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”.

 

Zbiórka bezcennego, ratującego życie płynu odbyła się w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

 

W akcji na terenie Szamotuł wzięli udział policjanci z miejscowej jednostki Policji, a także z Komisariatu Policji we Wronkach oraz z Rewiru Dzielnicowych w Kaźmierzu.

 

Dzięki zaangażowaniu honorowych dawców udało się zebrać krew, która zasili szpitale i będzie mogła pomóc osobom w potrzebie.

 

 

Niniejsza akcja została zorganizowana w celu zwrócenia uwagi na fakt, iż każda ilość oddanej krwi  jest bezcennym darem, który może uratować ludzkie życie.

 

 

 

 

 

 

 

 

19.04.2017

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES