- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Amator cudzych rowerów zatrzymany

W miniony piątek Policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego zatrzymali 37- letniego mężczyznę, który ukradł rower górski sprzed posesji jego właściciela.

 

Około godziny 17:00 mundurowi zostali poinformowani, iż w miejscowości Baborowo nieznany mężczyzna dokonał kradzieży roweru górskiego i następnie odjechał nim w nieznanym kierunku. Policjanci posiadając rysopis sprawcy niezwłocznie udali się w patrol pobliskich miejscowości. W miejscowości Baborówko napotkali mężczyznę poruszającego się rowerem, który odpowiadał rysopisowi. Osobą początkowo chciała wprowadzić w błąd funkcjonariuszy mówić, iż rower ten zakupił jakiś czas temu. Jednakże policjanci nie dali się zwieść przekonaniom 37- letniego mężczyzny. Właściciel potwierdził iż, rower którym porusza się podejrzany jest jego własnością. Dzięki szybko podjętym działaniom właściciel odzyskał swój rower w nienaruszonym stanie.

 

Podczas wykonywania czynności okazało się, iż nie jest to pierwsza taka sytuacja, osoba miała już na koncie kilkanaście podobnych kradzieży na terenie całego kraju. Ponadto mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania rowerem.

 

W związku z popełnieniem przez mężczyznę wykroczenia z art. 119 K.W. tj. kradzież wobec mężczyzny skierowano wniosek o ukaranie do Sądu. Usłyszał on także zarzut z art. 244 K.K. za niestosowanie się do zakazu sądu.

 

16.02.2016

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES