- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Awanturował się w domu, został zatrzymany z narkotykami

Do trzech lat więzienia może grozić mieszkańcowi gminy Duszniki, którego zatrzymali policjanci z Pniew. W trakcie interwencji domowej funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie marihuanę.

 

W minioną sobotę (02.09) około godziny 13  policjanci z Pniew interweniowali w związku ze zgłoszoną awanturą domową. Doszło do niej na terenie gminy Duszniki. Ze zgłoszenia wynikało, iż syn wszczynał kłótnie z ojcem.

 

Ta interwencja domowa zakończyła się niecodziennie. Policjanci chcieli porozmawiać ze wskazanym przez ojca awanturnikiem i weszli do pokoju w którym przebywał. Od razu zauważyli unoszący się dym i intensywny zapach marihuany. Jak się okazało, 19-latek miał w pokoju nielegalną substancję. Policjanci zabezpieczyli u niego trzy zwitki z marihuaną.

 

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego o posiadanie narkotyków. 19-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków.

 

Za to przestępstwo polskie prawo przewiduje do 3 lat więzienia.

 

(SCh)

 

05.09.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES