- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Baborówko Horse Sale Show 2019

 

Baborówko,  27-29 września 2019.  Zapraszamy

 

Ponad 230 par na Baborówko Horse Sale Show 2019

 

Reprezentanci 9 państw stawią się na starcie w Baborówku w ostatni weekend września. Na Baborówko Horse Sale Show zobaczymy znakomitych polskich zawodników, jak i międzynarodowe gwiazdy WKKW.

 

Podczas zawodów rozegrany zostanie finał Pucharu Polski WKKW 2019. Zawodnicy sześciu kategorii wiekowych o punkty rankingowe walczyli podczas dwunastu eliminacji na przestrzeni całego mijającego otwartego sezonu sportowego. W najwyższej kategorii – seniorów – na prowadzeniu przed finałem jest Mateusz Kiempa, który w tym roku w Baborówku będzie walczył o obronę tytułu z zeszłego roku. Medalistów poznamy podczas niedzielnych ceremonii dekoracji.

 

W Baborówku zobaczymy także reprezentanta Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko – Pawła Warszawskiego oraz takich utytułowanych polskich zawodników jak Jan Kamiński i Mariusz Kleniuk.

 

Spośród zagranicznych gwiazd WKKW publiczność w Baborówku będzie mogła zobaczyć m.in. drużynowego medalistę olimpijskiego Andreasa Dibowskiego (GER), trzykrotną uczestniczkę Igrzysk Olimpijskich Sarę Algotsson Ostholt (SWE) czy reprezentanta Japonii i również trzykrotnego uczestnika Igrzysk – Yoshiaki Oiwę (JPN).

 

Równolegle z zawodami w ramach Baborówko Horse Sale Show odbędzie się czwarta edycja aukcji koni sportowych, do której w tym roku zakwalifikowanych zostało 19 wierzchowców. Od środy do piątku zainteresowani kupujący mogą umówić się na jazdy testowe oraz konsultacje z lekarzami weterynarii z kliniki Equi Vet Serwis Dr Maciej Przewoźny. Licytacja odbędzie się w sobotni wieczór, 28 września.

 

Baborówko Horse Sale Show 2019 odbędzie się w ostatni weekend września – w dniach od 27 do 29 września. W programie zawodów znalazły się trzy konkursy międzynarodowe: CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S oraz konkurs regionalny ZK-L i CNC1*. Zawody rozegrane zostaną w klasycznym formacie: w piątek odbędą się próby ujeżdżenia (wyjątkiem jest ujeżdżenie klasy ZK 1*, które odbędzie się w czwartek), w sobotę – próby terenowe, a w niedzielę – skoki przez przeszkody i ceremonie zwycięzców.

 

 

Więcej informacji na:

www.bhss.baborowko.pl

https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/

https://www.instagram.com/eventing_baborowko/

 

 

za: http://www.szamotuly.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES