- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Bez uprawnień i 'na podwójnym gazie'

Kara więzienia, zakaz kierowania pojazdem oraz grzywna grozi 43-latkowi, który podejrzewany jest o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz bez wymaganych uprawnień. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj przez szamotulską drogówkę.

 

Wczoraj (07.05.2017 r.) policjanci z szamotulskiej drogówki, na ulicy Bolesława Chrobrego w Szamotułach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Volvo.

 

W trakcie kontroli 43-letni mieszkaniec Szamotuł, który kierował samochodem nie miał przy sobie prawa jazdy. Okazało się, iż mężczyzna wcale nie posiada uprawnień do kierowania samochodem.

 

Policjanci, którzy kontrolowali kierującego sprawdzili też stan jego trzeźwości. Jazda bez uprawnień, nie była jedynym przewinieniem mężczyzny. Policjanci ujawnili, że 43-latek miał 1,28 promila alkoholu w organizmie.

 

W związku z powyższym, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach będą prowadzili dwa postępowania wobec mężczyzny- w sprawie o przestępstwo polegające na kierowaniu samochodem w stanie nietrzeźwości oraz w sprawie o wykroczenie- kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień.

 

43-latkowi grozi kara więzienia, zakaz kierowania samochodem oraz grzywna.

 

(S.Ch.)

 

08.05.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES