- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Bezpieczna zabawa podczas ferii

Policjant Zespołu Prewencji Kryminalnej st. post. Filip Paciura odwiedził grupę dzieci przebywających na kolonii. Podczas rozmowy z dziećmi w Szamotulskim Centrum Sportu funkcjonariusz przypominał o bezpiecznych zachowaniach podczas ferii.
 

22 stycznia br. przeprowadzono spotkanie z grupą dzieci, która uczestniczy w zorganizowanych zajęciach na basenie. Podczas spotkania omówiono zasady bezpiecznego wypoczynku zimowego.

 

Policjant rozmawiał z dziećmi o tym jak bezpiecznie można bawić się na śniegu oraz jak należy bezpiecznie poruszać się po drodze. Przestrzegał uczestników spotkania przed nawiązywaniem kontaktu z osobami obcymi i niebezpiecznymi. Ponadto funkcjonariusz zwrócił uwagę najmłodszym na to, jak powinni się zachować gdy zostaną sami w domu.

 

W trakcie pogadanki przypomniano dzieciom numery telefonów alarmowych oraz omówiono w jaki sposób należy z nich korzystać. Przypomniano również o tym, jak istotną rolę odgrywają elementy odblaskowe podczas poruszania się po drodze.

 

 

 
25.01.2016
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES