- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

By być jeszcze skuteczniejszym!

Na ostatnich ćwiczeniach pojawiło się kilka błędów, więc dziś dnia 23 marca spotkaliśmy się kolejny raz by te błędy wyeliminować.
 
Udaliśmy się jednym zastępem na Żydowskie Góry gdzie zastaliśmy poszkodowanego ze złamaniem ręki, nogi, urazem miednicy. Po zabezpieczeniu terenu, podpięciu asekuracji, ratownicy zeszli do poszkodowanego w czasie nie dłuższym niż 5 minut. Poszkodowany został unieruchomiony na desce,  ewakuowany za pomocą lin  i asekuracji ratowników na górę. Scenariusz przewidywał problem z dotarciem Pogotowia Ratunkowego, następnie przylot śmigłowca, co wiąże się z zabezpieczeniem dla niego lądowiska. Przy okazji poćwiczyliśmy różne techniki, aby w przyszłości nasze działania były jeszcze skuteczniejsze.
 
 
 
 
 
 
 
23.03.2015
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES