- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Cztery osoby straciły prawo jazdy za prędkość

Ostatnie dwa dni były pechowe dla czterech kierujących jadących przez powiat szamotulski. Nie wykazali się ostrożnością i przekroczyli dozwoloną na terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Przez najbliższe 3 miesiące nie zobaczą swoich uprawnień do kierowania samochodami.

 

W dniach 21 oraz 22 lipca br. policjanci z szamotulskiej drogówki natrafili na czterech kierujących, którzy rażąco przekroczyli dozwoloną na terenie zabudowanym prędkość.

 

Kontrole drogowe zostały przeprowadzone w Wierzeji, w Nojewie oraz w Piersku. Wszystkimi samochodami kierowali mężczyźni. Najwyższy niechlubny wynik pomiaru prędkości uzyskał mieszkaniec Kaźmierza, który kierował samochodem marki Kia w Wierzeji. Mężczyzna przekroczył dozwoloną na terenie zabudowanym prędkość o 67 km/g.

 

Wszyscy zatrzymani do kontroli z powodu przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h, stracili swoje uprawnienia na najbliższe trzy miesiące oraz zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi i punktami karnymi.

 

Przez najbliższe 3 miesiące nie powinni wsiadać za kierownicę samochodu, w przeciwnym razie narażą się na kolejne konsekwencje prawne.

 

Pamiętajmy, że prędkość często przyczynia się do najtragiczniejszych w skutkach zdarzeń drogowych. Zamiast starać się zyskać w trasie kilka minut, lepiej postarajmy się dotrzeć do celu bezpiecznie.

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

23.07.2020

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES