- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Czy wiesz, że sauna fińska jest świetnym sposobem na regenerację dla biegaczy i sportowców

 

Podczas seansu w saunie fińskiej powodujemy przyspieszenie ruchu krwi, co ma wpływ na szybszą regenerację organizmu i lepsze wykorzystanie mikro – i makroelementów, które spożywamy (przy założeniu dobrego odżywienia i nawodnienia). Wizyta w saunie suchej wpływa także na rozluźnienie mięśni, dlatego poleca się ją szczególnie po ciężkim okresie treningowym, a także po biegach maratońskich (należy pamiętać, aby sesja nie następowała bezpośrednio po wyczerpującym wysiłku). Dla biegacza planującego start w zawodach istotny jest również fakt, że sesję w gorącej saunie można porównać do lekkiego treningu, dzięki któremu zwiększa się wydolność organizmu. W czasie kiedy siedzimy lub leżymy bezczynnie nasze serce pracuje na pełnych obrotach.  Sauna ma również pozytywny wpływa na układ immunologiczny i oddechowy. Szczególnie po kontuzji warto zwrócić większą uwagę na konieczność regeneracji, bo dzięki sesjom w saunie mięśnie zdecydowanie lepiej reagują na masaże czy rozciąganie, co pozwala szybciej stanąć na nogi.

 

 

 

Sauna to również rewelacyjne wsparcie kuracji odchudzającej. Jest idealnym połączeniem relaksu i wielu korzyści dla zdrowia. Jak działa?

 

 

- oczyszcza, detoksykuje organizm

- wzmacnia układ odpornościowy

- intensyfikuje przemianę materii

- relaksuje mięśnie, odstresowuje

 

Zapraszamy do Natura Spa Centrum Promocji Zdrowia i Urody do sauny fińskiej. Możliwość korzystania z sauny przez dwie osoby jednocześnie, co jest dodatkowym atutem.

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES