- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Damski wieczór ''Kwiatek dla babki''

8 marca w Liceum Ogólnokształcącym odbył się wyjątkowy wieczór. Na zgromadzonych gości czekało dużo  atrakcji.  Na początku pani Izabela Woś reprezentująca  „Starą Pasiekę” podzieliła się wiedzą dotyczącą życia pszczół. Wszyscy goście mogli dowiedzieć się czy pszczoła się poci, co to jest miód spadziowy i czy pszczoły plotkują.

 

Pani Bernadeta Loba z kwiaciarni „Lobelia” na naszych oczach metodą lewoskrętu wyczarowała piękny bukiet. Powiedziała jak dbać o kwiaty żeby dłużej nas cieszyły. Dzięki uprzejmości pani Bernadety  stoły bankietowe również zostały przybrane jej kompozycjami.

 

O skuteczności stosowania w leczeniu metod naturalnych przekonywała nas pani Iwona Iwaszkiewicz.

 

Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z produktami przygotowanymi przez panie z Centrum Integracji Społecznej. Mogliśmy zobaczyć piękne poduszki, kocyki, kwiaty, kaczuszki i króliki.

 

Wszyscy czekali na wystąpienie grupy teatralnej „Coś i coś tam”. W tym roku z rozmachem i zaangażowaniem przygotowali sztukę Moliera „Uczone białogłowy”.   Na scenie wystąpili: Asia, Basia, Jagoda, Asia C, Marianna, Zuzia, Michał, Patryk, Dawid, Mateusz i Czarek. Grupą teatralną kieruje pan Artur Szych.  Adaptację  przygotowała absolwentka szkoły Zofia Bryłka. Na zakończenie wieczoru wszyscy zostali poczęstowaniu babeczkami przygotowanymi przez uczniów Zespołu Szkół. Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania „Damskiego wieczoru” bardzo dziękuję i już teraz zapraszam na kolejny dzień kobiet do liceum.

 

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Walczak 

 

Więcej zdjęć na stronie szkoły:

http://zespolszkolpniewy.pl/2019/03/damski-wieczor-kwiatek-dla-babki/

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES