- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Długo oczekiwane zmiany w Szamotułach

Od soboty 30 maja targowisko miejskie pracować będzie w normalnym trybie. Oznacza to, że będzie można handlować od wtorku do niedzieli. Przypominamy, że kupujący i handlujący na targowisku mają obowiązek noszenia maseczek i rękawiczek ochronnych.


Dzisiejsze Zarządzenie burmistrza Szamotuł umożliwia także normalne funkcjonowanie (od 1 czerwca) Komunikacji Miejskiej. Będzie działała według rozkładu jazdy obowiązującego przed ogłoszeniem stanu pandemii. Od poniedziałku czynne też będą świetlice wiejskie, świetlice OSP i szalety miejskie.


Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szamotułach informuje, że również od 1 czerwca stacjonarny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych będzie czynny w godzinach:  

 

- poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00

-  soboty od 9:00 do 14:00


To, że obiekty użyteczności publicznej zostaną  udostępnione, wcale nie oznacza, że nie obowiązują już określone zasady bezpiecznego zachowania i higieny. Co więcej - po zmianach nabierają szczególnego znaczenia!

 

 

- Zarządzenie burmistrza Szamotuł – kliknij!

 

 

za: http://www.szamotuly.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES