- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

DROGÓWKA RADZI

Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach rusza z działaniami pod hasłem „DROGÓWKA RADZI”. Akcja stanowić będzie serię filmów instruktażowych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Działania szamotulskiej drogówki związane są z wnioskami, które zostały zgłoszone podczas debaty społecznej przez redakcję „Wroniecki Bazar”. Pierwszy film dotyczy poruszania się po wronieckim skrzyżowaniu ul Rynek i ul. Wodnej.

 

Podczas debaty społecznej, która odbyła się w kwietniu we Wronkach mieszkańcy miejscowości zwrócili uwagę na problematyczne skrzyżowanie, jakim jest ich zdaniem skrzyżowanie ul. Wodnej oraz Rynek we Wronkach.

 

Padła propozycja, aby utworzyć film instruktażowy dotyczący poruszania się po tym skrzyżowaniu.

 

W podjęcie tego wyzwania zaangażowała się szamotulska drogówka. W ten sposób powstał pierwszy z filmów instruktażowych, które wpisują się działania w ramach akcji pn. „DROGÓWKA RADZI”.

 

W związku z faktem, iż problemów w zakresie ruchu drogowego może być znacznie więcej, Komenda Powiatowa Policji w Szamotułach proponuje, aby mieszkańcy zgłaszali propozycje dotyczące np. problematycznych skrzyżowań na których nakręcane będą filmy instruktażowe w zakresie zasad bezpiecznego poruszania się po nich. Na stronie internetowej szamotulskiej komendy Policji zamieszczony zostanie baner kierujący do strony z filmami.

 

Informacje dotyczące problemów w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, które chcielibyście Państwo poznać w ramach akcji, można przesyłać na adres: rzecznik@szamotuly.policja.gov.pl

 

Poniżej prezentujemy pierwszy z serii filmów.

 

Filmik. Kliknij na zdjęcie...

 

02.07.2015

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES