- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena w Karolinie. Mężczyzna wsiadł za kierownicę pojazdu mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności.

 

15 lipca br. około godz. 17:35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymał zgłoszenie, że na trasie z Wronek do Szamotuł porusza się volkswagen passat, którego kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości i stwarza zagrożenie na drodze.

 

W miejscowości Karolin szamotulscy dzielnicowi zatrzymali do kontroli opisany przez zgłaszającego samochód.  Kierujący volkswagenem, mieszkaniec Wronek  stwarzał zagrożenie dla siebie i dla innych uczestników ruchu drogowego. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 30-latka ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał on także wymaganych dokumentów podczas kontroli drogowej.

 

Kierujący passatem został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu  zarzuty za popełnione przestepstwo oraz wykroczenie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 

(EG)

 

 

18.07.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES