- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Dzielnicowy rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie

Dzielnicowy z Pniew odwiedził dzieci z przedszkola „Miś”. Funkcjonariusz rozmawiał z maluchami na temat bezpiecznych zabaw zimowych oraz na temat bezpieczeństwa na drodze.

 

Mając na uwadze zbliżający się okres świąteczny, a tuż za nim ferie zimowe, policjanci, coraz częściej uczestniczą w prelekcjach poświęconych tematyce związanej z bezpieczeństwem podczas zabaw zimowych.

 

Takie właśnie spotkanie odbyło się dzisiaj (18.12.2018 r.) w pniewskim przedszkolu „Miś”. Dzieci spotkały się tam ze swoim dzielnicowym.

 

Policjant omówił dwa bardzo istotne dla bezpieczeństwa dzieci tematy. Funkcjonariusz rozmawiał z dziećmi na temat przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze oraz podczas zimowych zabaw.

 

Choć dzieci w wieku przedszkolnym nie powinny jeszcze same poruszać się po drogach, to jednak warto od najmłodszych lat uczyć ich właściwych zachowań po to, aby w przypadku, gdy już będą mogły pozostawać bez opieki miały pewność co można, a czego nie należy robić.

 

 

mł. asp. Sandra Chuda

 

 

 

18.12.2018

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES