- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

EFEKTY MASAŻU SPORTOWEGO- Fizjoterapeuta Natura Spa radzi

 

Masaż sportowy to przede wszystkim metoda zwalczenia objawów przetrenowania i zapobiegania wystąpieniu ewentualnych kontuzji. Ponadto, tak jak każdy inny masaż, poprawia metabolizm, niweluje zmęczenie i pozwala się zrelaksować. Jest dedykowany osobom aktywnym fizycznie. Pozwala przywrócić sportowcowi sprawność sprzed urazu, a także pomóc w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych, dzięki stopniowemu odbudowywaniu masy i siły mięśniowej.

 

Można wykonywać go zarówno pomiędzy treningami, a także tuż przed podjęciem dużego wysiłku fizycznego. Częstotliwość wykonywania takiego masażu zależy od wielu czynników takich jak płeć, wiek, stopień wytrenowania, rodzaju uprawianej dyscypliny sportu i powierzchnia masowanej partii ciała.

 

Masaż sportowy można niejako porównać do masażu klasycznego o właściwościach leczniczych, ale podstawowa różnica polega na tym, że ten sportowy wykonuje się z użyciem większej siły i energii (dlatego nie zawsze jest bezbolesny). Podczas terapii stosuje się różne techniki, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie. Fizjoteraputa stopniowo zwiększa czas trwania masażu oraz intensywność bodźców, dostosowując je do potrzeb Pacjenta. 

 

 

------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------

 

 

NATURA SPA Centrum Promocji Zdrowia

 

 

tel. 882 052 941

 

Pniewy, ul. Wolności 30

 

 

www.naturaspa.com.pl

 

www.facebook.com/naturaspapniewy

 

 

 

 

 

 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES