- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

FORUM 2019 TUŻ-TUŻ

 

Już tylko niespełna trzy tygodnie dzielą nas od spotkania na kolejnym FORUM MŁODYCH w Pniewach. W tym roku chcemy zachęcić wszystkich do twórczej aktywności. Dlatego prosimy, by do Pniew przywieźć ze sobą kolorowy papier, naklejki, cekiny, piórka, cyrkonie, brokaty, bibułki, a także nożyczki, kleje i wszystko, co Wam do głowy przyjdzie, a czym można by ozdobić świat dookoła. Oczywiście zabieramy ze sobą pasję, wyobraźnię i moc pomysłów. Wszystkiego nie zdradzę, ale zapewniam, że naprawdę będzie kolorowo!

 

Proszę, by jak najszybciej podjąć decyzję o spotkaniu z m. Urszulą i Jej młodymi przyjaciółmi. I przypominam, że termin zgłoszeń mija 19 października! Dopinguję także, by każda grupa na sobotni pogodny wieczór przygotowała krótką animację – piosenkę, zabawę, skecz… W załączniku program do pobrania.

 

s. Danuta Sakowicz

 

e-mail: danitaur@gmail.com tel.: 507-700-323

 

Forum 2019 – program do pobrania

 

 

za: https://www.sanktuarium-pniewy.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES