- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

FOTOPRZESTROGA

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Poniżej zamieszczamy zdjęcia z tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Podrzewiu, jako przestrogę dla obecnych oraz przyszłych kierujących samochodami.

 

W ubiegłym roku, na terenie  powiatu szamotulskiego w wyniku wypadków drogowych 7 osób zmarło.W tym roku, od 1 stycznia do 16 listopada w wyniku wypadków zmarło aż 19 osób.

 

Biorąc pod uwagę fakt, iż każdego dnia na polskich drogach dochodzi do  wypadków drogowych, przestrzegamy kierowców przed lekkomyślnością, nadmierną prędkością oraz przed nieprzestrzeganiem przepisów zarówno podczas kierowania pojazdami, jak i podczas poruszania się po drogach pieszo.

 

Samochód daje nam pewną ochronę mechaniczną, jednak w przypadku zderzeń, do których dochodzi z nadmierną prędkością, nawet ta "ochrona" okazuje się znikoma. Przy najtragiczniejszych zdarzeniach, często z samochodów nie pozostaje wiele.

 

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 11 listopada br. na drodze krajowej nr 92  jako przestrogę dla kierujących. W wypadku brały udział trzy samochody (w tym jeden ciężarowy). W wyniku tego tragicznego zdarzenia na miejscu zmarła jedna osoba, która poruszała się Fiatem Doblo. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż przyczyną wypadku było zaśnięcie za kierownicą jednego z kierujących.

 

 

 

 

 

 

16.11.2017

 

 

 

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES