- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Fundusze Europejskie na start dla osób młodych - bezpłatne webinarium

 

W związku z powstałymi ograniczeniami i brakiem możliwości organizacji bezpośrednich spotkań z klientami Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w cyklu webinariów poświęconych Funduszom Europejskim.

Pierwsze z nich skierowane będzie do osób młodych, które myślą o założeniu własnego biznesu. Jego celem będzie przedstawienie możliwości oraz zasad ubiegania się o wsparcie w bieżącej perspektywie finansowej i omówienie programów w ramach których można pozyskać środki na sfinansowanie własnych pomysłów.

Webinarium odbędzie się w środę, 27 maja 2020 r. w godzinach od 12:00 do 13:00  na platformie online Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-nowytomysl@warp.org.pl

W odpowiedzi otrzymają Państwo linka do spotkania online.

 

Tematyka i formuła webinarium pozwala na uczestnictwo osób zupełnie początkujących, zapraszamy więc do udziału i tych, którzy po raz pierwszy zetkną się z tematem Funduszy Unijnych.

 

Pliki do pobrania:

 

 

 

za: https://www.powiat-szamotuly.pl/

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES