- Nasze Miasto Pniewy województwo Wielkopolskie Powiat Szamotulski

Gdy bezpieczniej jest wokoło, wówczas wszystkim jest wesoło

Policjanci Komisariatu Policji w Pniewach wzięli udział w projekcie pod nazwą: „ Gdy bezpieczniej jest wokoło, wówczas wszystkim jest wesoło”, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Chełmnie.

 

Policjanci Komisariatu Policji w Pniewach wzięli udział w projekcie edukacyjnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Chełmnie. Przedsięwzięcie pod nazwą: „Gdy bezpieczniej jest wokoło, wówczas wszystkim jest wesoło” skierowane jest głównie na zwrócenie uwagi kierujących na bezpieczeństwo.
 
Policjanci wspólnie z uczniami klas II dokonywali kontroli drogowych wśród uczestników ruchu. W zależności od tego czy pośród kierujących ujawniono wykroczenie czy też nie, otrzymywali oni od uczniów uśmiechnięte lub smutne buźki, które wcześniej specjalnie przygotowali. Działania te wywołały żywe reakcje na twarzy kierujących, którzy z przejęciem przyjmowali od najmłodszych naganę w postaci smutnej buźki.
 
Uczniowie poza prowadzeniem działań, wspólnie z policjantami mogli również obejrzeć nowy radiowóz, który został przekazany Policjantom z Pniew podczas otwarcie nowego Komisariatu. Ponadto funkcjonariusze przeprowadzili dla najmłodszych krótką pogadankę podczas której omówili między innymi funkcjonowanie telefonów alarmowych, bezpieczeństwo poruszania się po drodze, oraz zagrożenia wynikające z kontaktów z osobami nieznajomymi.
 
 
 
 
 
 
 
 
21.10.2016
 
Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES