Halloween na basenie w Szamotułach

 

 

 

Halloween, jak wiele innych świeckich świąt, przywędrowało do nas z zachodu. Można to chwalić, można gani, ale można również przyłączyć się do zabawy i konkursu na basenie!

 Szamotulski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w konkursie na ozdoby z dyni i nie tylko. Naturalnie wszystko w strasznych klimatach Halloween!

Prace konkursowe należy składać w kasach pływalni w terminie od 22 do 31 października (ozdoby z dyni od 26 października). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Ponadto SzOSiR serdecznie zaprasza w czwartek 31 października do skorzystania z krytej pływalni, gdzie każdy będzie mógł poczuć niesamowity i przerażający klimat Helloween!

Regulamin konkursu

 

 

 

za: iszamotuly.pl

Więcej...
Pniewy
+10°Creklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyreklama naszepniewyAGENCJA@MICHALOWSKI.COM.PL   EWELINA@NASZEPNIEWY.COM.PL Tel: 61 29 10 644 , kom: 662 225 790

Wpis do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2978
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnści za treść zamieszczanych ogłoszeń, plakatów i reklam

INFORMACJA O COOKIES